"117 პირიდან 91 პოლიციის მხრიდან ძალადობაზე მიუთითებს, აღრიცხულია მედიის წარმომადგენლებზე ძალადობის 108 შემთხვევაც" | ადამიანის უფლებების დარღვევების შესახებ ანგარიში
"დღეს, ქუჩაში ძალადობა ევროკავშირის დროშაში გახვეული დადის" | პაპუაშვილის პროპაგანდისტული ანგარიში "ჩავარდნილ რევოლუციებზე", სააკაშვილზე, "მეორე ფრონტზე"...
სარჯველაძის მტკიცებით, თირქიამ სამინისტროსგან ოპერაციის დაფინანსებაზე უარი "კლინიკის პერსონალის შეცდომის გამო" მიიღო
წარმოუდგენელი მასშტაბის კორუფცია და თაღლითური სქემა საქართველოს რკინიგზაში! - ვინმე "ვაჟა" და X თანამდებობის პირი | ხაბეიშვილი ასეულობით მილიონიან სქემაზე წერს
"მთავარის" ინფორმაციით, ქობულეთის მერმა, ლევან ზოიძემ თანამდებობა დატოვა
"ქვა მომხვდა ტუჩზე და გამეხა, ვინ მესროლა არ დამინახავს; პოლიციელები ვიყავით მოქალაქეებისგან დასაცავი" | დაზარალებული მოწმე-პოლიციელი
ციტატები
"ვეცდები დაველაპარაკო - ვეტყვი: "ჰეი, ამხანაგო პუტინ, ჩადი სტამბოლში და მოლაპარაკებები დაიწყე, თუ ღმერთი გწამს" | ბრაზილიის პრეზიდენტი
ვაკის რაიონის გამგებელი გადადგა
"არ მგონია, MEGOBARI აქტი ისეთი საკითხი იყოს, რომ ტრამპს უღირდეს, სენატს ან წარმომადგენელთა პალატას დაუპირისპირდეს - ალბათობა, რომ ტრამპი დოკუმენტს ხელს მოაწერს, ძალიან მაღალია" | ჯაფარიძე
"მთავარის" ინფორმაცია დადასტურდა | ბათუმის მერის მოვალეობის შემსრულებლად გიორგი მურვანიძე დაინიშნა
"იმედის" თანამაშრომელი, შაკო ნათენაძე, არსებული ინფორმაციით, ჯგუფური ძალადობის შედეგად მიღებული დაზიანებებით გარდაიცვალა
მედია: ევროკავშირი რუსეთის წინააღმდეგ სანქციების ახალ, მე-17 პაკეტზე შეთანხმდა
"EU-ს წევრებმა გადაწყვიტეს ორმხრივი სანქციები - უფრო და უფრო მეტი ქვეყანა აწესებს სანქციებს ძალადობაზე პასუხისმგებელი პირების მიმართ" | ჰერჩინსკი "ოცნებაზე"
"საქართველო 2008 წლიდან რუსეთის აგრესიის სამიზნეა - ის ახორციელებს ჰიბრიდულ ქმედებებს მეზობლად მყოფი ქვეყნების წინააღმდეგ" | ჰერჩინსკი