"პრეზიდენტ ტრამპისთვის მოთხოვნების წაყენების გაბედვა უხამსობაა" | ჯო უილსონი
"ოცნების" პარლამენტმა მესამე მოსმენით დაამტკიცა კანონპროექტი, რომლითაც "ქვეყნის იმიჯის შელახვა" დიპლომატის ვადაზე ადრე გაშვების საფუძველი ხდება
აშშ-ისა და სირიის პრეზიდენტების პირველი შეხვედრა ბოლო 25 წლის განმავლობაში | რა მოითხოვა ტრამპმა აჰმედ ალ-შარაასგან
ვგმობთ პოლიტიკური დევნის კლასიკურ აქტს, მხარდაჭერას ვუცხადებთ ირაკლი ოქრუაშვილს და მოვითხოვთ მის დაუყოვნებლივ გათავისუფლებას | ენმ
ლავროვი სტამბოლის მოლაპარაკებებში მონაწილეობას არ მიიღებს | რუსული დელეგაციის შემადგენლობა ისევ უცნობია
8 პოლიტპატიმრის სასამართლო 23 მაისს გაგრძელდება | რა თქვეს დაზარალებულად ცნობილმა მოწმე პოლიციელებმა დღეს?
"გაითვალისწინოს მირიან ქავთარაძემ, ჩემს მოწმეებზე, ჩემს ოჯახზე ზეწოლას ნუ ახორციელებს" | საბა სხვიტარიძე მოწმე პოლიციელს
26 მაისის ღონისძიების ორგანიზებაში "ოცნების" სამინისტროები DJ რემბოსა და რეჟიმთან დაახლოებულ სხვა კომპანიებს უტენდეროდ ასეულობით ათას ლარს გადაუხდიან
"ღიად ვუთხარი ქართულ მხარეს, რომ იმედგაცრუებული ვარ; როდესაც ვუთხარით, დავიწყოთ თაფლობის თვე, მათ გაყრის პროცესი დაიწყეს" | ბეტელი
ევროპის საბჭომ უკრაინის წინააღმდეგ რუსეთის დანაშაულებისთვის, სპეციალური ტრიბუნალის შექმნის პროცესი დაიწყო
შსს: დავაკავეთ მძღოლი, რომელმაც ავარიული ვითარება შეუქმნა სხვა ავტომობილს, რომლის მძღოლმაც საჭე ვერ დაიმორჩილა და მტკვარში გადავარდა